Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Nautica Bermuda Blue Nautica για γυναίκες

Nautica Bermuda Blue Nautica για γυναίκες

aquatic
Nautica Bermuda Blue Nautica για γυναίκες Εικόνες

Nautica Bermuda Blue από Nautica είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Κλημεντίνη; οι μεσαίες νότες είναι άνθη ροδάκινιας, αγιόκλημα, πασχαλιά, Λωτός, φρέζια και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

γκρειπ φρουτ Κλημεντίνη

άνθη ροδάκινιας αγιόκλημα πασχαλιά Λωτός φρέζια κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nautica Bermuda Blue by Nautica.

Nautica Bermuda Blue Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nautica Nautica Bermuda Blue fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nautica Nautica Bermuda Blue, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nautica Bermuda Blue by Nautica. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nautica Bermuda Blue by Nautica αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Ralph Lauren Glamourous Yardley April Violets Gai Mattiolo That`s Amore! Tattoo Lei Creed 2000 Fleurs Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Christina Aguilera X Pose Passion Lancome 2000 et Une Rose Donna Karan Iris Benetton Gold Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition