Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nautica Woman Nautica για γυναίκες

Nautica Woman Nautica για γυναίκες

Nautica Woman από Nautica είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nautica Woman κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας και νότες πρασίνου; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας νότες πρασίνου

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nautica Woman by Nautica.

Nautica Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nautica Nautica Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nautica Nautica Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nautica Woman by Nautica. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nautica Woman by Nautica αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Kenzo Parfum d`Ete Elizabeth Arden Arden Beauty Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Serge Lutens Un Lys Marc Jacobs Marc Jacobs Gap Heaven Floris Edwardian Bouquet Yosh Stargazer 7.71 Vicky Tiel Originale Acorelle Baies Sauvages CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Bronnley Orchid