Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Donna Nautilus Nautilus για γυναίκες

Donna Nautilus Nautilus για γυναίκες

Donna Nautilus από Nautilus είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Donna Nautilus κυκλοφόρησε το έτος 2000. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, κρίνο της κοιλάδας, ορχιδέα, Υλάνγκ Υλάνγκ και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο και Κέδρος.

ροδάκινο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας ορχιδέα Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί

Κεχριμπάρι Βέτιβερ σανδαλόξυλο Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Donna Nautilus by Nautilus.

Donna Nautilus Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nautilus Donna Nautilus fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nautilus Donna Nautilus, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Donna Nautilus by Nautilus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Donna Nautilus by Nautilus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alexander McQueen Kingdom Summer Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Nanette Lepore Shanghai Butterfly Tocca Cleopatra Red Pearl Silver Ring Adidas Free Emotion DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Yves Saint Laurent Elle Edition Collector O Boticario Glamour Secrets Rose Ulric de Varens Mini Varens 08 O Boticario Floratta Ruby Vero Profumo rubj eau de parfum