Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο « Ομάδες

Nautilus Black Marlin Nautilus για άνδρες

Nautilus Black Marlin Nautilus για άνδρες

ταμπάκο

Nautilus Black Marlin από Nautilus είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Nautilus Black Marlin κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, Μήλο, μέντα, Γλυκάνισο, νότες μπαχαρικών, ταμπάκο, Λεβάντα και πατσουλί.

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Μήλο μέντα Γλυκάνισο νότες μπαχαρικών ταμπάκο Λεβάντα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nautilus Black Marlin by Nautilus.

Nautilus Black Marlin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nautilus Nautilus Black Marlin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nautilus Nautilus Black Marlin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nautilus Black Marlin by Nautilus. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nautilus Black Marlin by Nautilus αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Davidoff Relax Annick Goutal Ambre Fétiche Calvin Klein Euphoria Luminous Lustre Oriflame Precious Eau de Parfum Jovoy Paris Oriental Prada No9 Benjoin Prada No10 Myrrhe Serge Lutens Serge Noire Chiara Boni Vanilla Andy Warhol Marilyn Bleu Agatha Imperial Jade Men Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen