Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli για γυναίκες

τουμπερόζα
κίτρινο φλόραλ
Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli για γυναίκες Εικόνες

Nazareno Gabrielli από Nazareno Gabrielli είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nazareno Gabrielli κυκλοφόρησε το έτος 1996. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, Μόσχος, Γαρύφαλλο, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, γαρδένια, Υλάνγκ Υλάνγκ, τουμπερόζα, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βενζόη , Βανιλια, Περγαμόντο, τριαντάφυλλο και Κυκλάμινο.

βετιβέρ Μόσχος Γαρύφαλλο άνθος πορτοκαλιού Αφρικής γαρδένια Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα Κέδρος της Βιρτζίνιας Βενζόη Βανιλια Περγαμόντο τριαντάφυλλο Κυκλάμινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nazareno Gabrielli by Nazareno Gabrielli.

Nazareno Gabrielli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nazareno Gabrielli by Nazareno Gabrielli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nazareno Gabrielli by Nazareno Gabrielli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Guerlain L'Heure Bleue Carolina Herrera So Chic Limited Edition Calypso St. Barth Jala Jasper Conran Mistress Alex Curran Alex Nicole Miller Nicole Miller Prada L`Eau Ambree Atelier Flou Shamsin Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Yves Rocher Rose Ispahan Amouage The Library Collection Opus III