Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose of Kali Neil Morris για γυναίκες και άνδρες

Rose of Kali Neil Morris για γυναίκες και άνδρες

Rose of Kali από Neil Morris είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Rose of Kali κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Neil Morris. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο και αχλάδι; η μεσαία νότα είναι ρόδο Τάιφ; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, θυμίαμα, Βενζόη , μύρο, Ουντ, πατσουλί, Μεξικάνικη Σοκολάτα και Μόσχος.

τριαντάφυλλο αχλάδι

ρόδο Τάιφ

λάβδανο Γαλλίας θυμίαμα Βενζόη μύρο Ουντ πατσουλί Μεξικάνικη Σοκολάτα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose of Kali by Neil Morris.

Rose of Kali Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Neil Morris Rose of Kali fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Neil Morris Rose of Kali, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose of Kali by Neil Morris. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose of Kali by Neil Morris αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Collection No.1 Annick Goutal Songes Amouage Amouage Lyric Woman Chiara Boni Tango Alyssa Ashley Fizzy Juicy Couture Couture Couture Yosh Ginger Ciao 2.27 Lalique Cascade Limited Edition 2010 Mila Schön `00 Yves Rocher 8e Jour Revlon Bling Bling Strange Invisible Perfumes Moon Garden