Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Nejma 1 Nejma για γυναίκες και άνδρες

Nejma 1 Nejma για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

ουντ

Nejma 1 από Nejma είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Nejma 1 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alice Lavenat. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν, Θυμάρι και συγκάρπιο τριανταφυλλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, γιασεμί και θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι Ουντ και πατσουλί.

σαφράν Θυμάρι συγκάρπιο τριανταφυλλιάς

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας γιασεμί θυμίαμα

Ουντ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nejma 1 by Nejma.

Nejma 1 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Nejma 1 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Nejma 1, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nejma 1 by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nejma 1 by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cerruti 1881 Amber pour Homme D`Orsay Le Dandy Molton Brown Black Pepper Tom Ford Japon Noir Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Oriflame Frey Pal Zileri Lab Estée Lauder Brasil Dream for Him Truefitt & Hill Trafalgar The Different Company Sens et Bois Tauer Perfumes 12 Eau D'Epices Nobile 1942 Patchouli Nobile