Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nejma 3 Nejma για γυναίκες και άνδρες

Nejma 3 Nejma για γυναίκες και άνδρες

ουντ
κίτρινο φλόραλ

Nejma 3 από Nejma είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Nejma 3 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Niel. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Νεράντζι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ιβίσκος και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, βρύα δριός και σανδαλόξυλο.

Υλάνγκ Υλάνγκ Νεράντζι Κάρδαμο

ιβίσκος τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Ουντ βρύα δριός σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nejma 3 by Nejma.

Nejma 3 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Nejma 3 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Nejma 3, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nejma 3 by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nejma 3 by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Perfume Essence Gianfranco Ferre Essence d’eau Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance The Party The Garden Party Iris Al-Rehab Lailat Al Omer Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Scents of Time Maya JoAnne Bassett Contessa Dorin Un Air d`Amour Pour Madame Smell Bent Monaco-Dependant Kenzo Summer by Kenzo Calvin Klein CK IN2U Her Collectables