Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nejma 3 Nejma για γυναίκες και άνδρες

Nejma 3 Nejma για γυναίκες και άνδρες

ουντ
κίτρινο φλόραλ

Nejma 3 από Nejma είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Nejma 3 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Niel. Οι νότες κορυφής είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, Νεράντζι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ιβίσκος και τριαντάφυλλο Βουλγαρίας; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, βρύα δριός και σανδαλόξυλο.

Υλάνγκ Υλάνγκ Νεράντζι Κάρδαμο

ιβίσκος τριαντάφυλλο Βουλγαρίας

Ουντ βρύα δριός σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nejma 3 by Nejma.

Nejma 3 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Nejma 3 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Nejma 3, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nejma 3 by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nejma 3 by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Montale Crystal Flowers Shu Uemura Fleur de Terre Dolce&Gabbana L`eau The One Miya Shinma Tsuki essence Secret Love Michel Germain Sexual Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Annayake Miyabi Woman Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Benefit So Hooked on Carmella Loewe Gala