Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nejma 4 Nejma για γυναίκες

Nejma 4 Nejma για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Nejma 4 από Nejma είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Nejma 4 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Niel. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι, Υλάνγκ Υλάνγκ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι νάρκισσος, τριαντάφυλλο Τουρκίας και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, βρύα δριός και ρετσίνη.

Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ Περγαμόντο

νάρκισσος τριαντάφυλλο Τουρκίας Αιγυπτιακό γιασεμί

Ουντ βρύα δριός ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nejma 4 by Nejma.

Nejma 4 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Nejma 4 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Nejma 4, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nejma 4 by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nejma 4 by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Guerlain Chamade Guerlain Shalimar Legere Van Cleef & Arpels First Love Antonio Banderas Diavolo per Donna Danielle Steel Danielle Cacharel Lou Lou Blue Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Fred Hayman Hollywood Star Perry Ellis Reserve Jean-Claude Jitrois Jitrois Bath House Indian Ginger and Orchid