Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Nejma 5 Nejma για γυναίκες

Nejma 5 Nejma για γυναίκες

Nejma 5 από Nejma είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Nejma 5 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Niel. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο Σικελίας, νεκταρίνι και Βατόμουρο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Βουλγαρίας και νερολί Τυνησίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Ουντ, καρυκεύματα και Βέτιβερ Μπέρμπον.

Περγαμόντο Σικελίας νεκταρίνι Βατόμουρο

τριαντάφυλλο Βουλγαρίας νερολί Τυνησίας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Ουντ καρυκεύματα Βέτιβερ Μπέρμπον

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nejma 5 by Nejma.

Nejma 5 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Nejma 5 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Nejma 5, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nejma 5 by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nejma 5 by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Crystal Noir Masaki Matsushima Mat Chocolat Montale Crystal Flowers Novae Plus Pink Minou Miya Shinma Tsuki Adidas Free Emotion Xerjoff Esquel Floris Snow Rose Humiecki & Graef Geste Roxana Illuminated Perfume Lyra Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer NafNaf Expression