Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Nejma 6 Nejma για γυναίκες

Nejma 6 Nejma για γυναίκες

τροπικό

Nejma 6 από Nejma είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Nejma 6 κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Niel. Οι νότες κορυφής είναι Καρύδα, ανανάς και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι θυμίαμα, σπόρος Τόνκα και ρετσίνη; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Ουντ, λευκός μόσχος και Βενζόη από Σιάμ.

Καρύδα ανανάς Πράσινο Μήλο

θυμίαμα σπόρος Τόνκα ρετσίνη

σανδαλόξυλο Ουντ λευκός μόσχος Βενζόη από Σιάμ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nejma 6 by Nejma.

Nejma 6 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Nejma 6 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Nejma 6, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nejma 6 by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nejma 6 by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Montale Chypre - Fruite Clive Christian X for Women Jasper Conran Jasper Conran Her DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Revillon Anouchka Natura Shiraz Rasasi Rasasi Jimmy Choo Jimmy Choo Galimard Carina DSH Perfumes Mata Hari