Σχεδιαστές » N-Q » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Puro Intense Nejma για άνδρες

Puro Intense Nejma για άνδρες

καφές
κακάο

Puro Intense από Nejma είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Puro Intense κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christian Bousidan. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ, ρούμι και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Κακάο, Καφές και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Μαχόγκανι, ταμπάκο και Καραμέλα.

λάιμ ρούμι Νεράντζι

Κακάο Καφές Κανέλα

Μαχόγκανι ταμπάκο Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Puro Intense by Nejma.

Puro Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nejma Puro Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nejma Puro Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Puro Intense by Nejma. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Puro Intense by Nejma αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Sergio Tacchini Sport Ego Parfumerie Generale PG23 Drama Nuui Amouage Ciel Pour Homme Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Boudicca Wode (Scent) Xerjoff Uden 50 Cent Power by 50 Cent O Boticario Styletto Corine de Farme Eros Cool N10Z Intense Masculinity by Intense Roccobarocco Fashion Man Fragonard Mensonge