Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Manic Love for Him Neotantric για άνδρες

Manic Love for Him Neotantric για άνδρες

Manic Love for Him από Neotantric είναι ένα άρωμα για άνδρες. Manic Love for Him κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι πράσινα φύλλα, Περγαμόντο, Κάρδαμο, λεμόνι και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Καραμέλα, Κέδρος, Καρότο, Κυπαρίσσι και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι βρύα, Βανίλια, Μόσχος, Βιολέτα και πατσουλί.

πράσινα φύλλα Περγαμόντο Κάρδαμο λεμόνι Λεβάντα

Καραμέλα Κέδρος Καρότο Κυπαρίσσι φρέζια

βρύα Βανίλια Μόσχος Βιολέτα πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Manic Love for Him by Neotantric.

Manic Love for Him Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Neotantric Manic Love for Him fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Neotantric Manic Love for Him, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Manic Love for Him by Neotantric. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Manic Love for Him by Neotantric αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Perry Ellis 360° White for Men Sweet Years Funny Days Man Reminiscence Do Re Paolo Gigli Libeccio The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Davidoff Cool Water Man Cool Summer Pacsun Vurt DSH Perfumes Eau de Fleurs d'Oranger du Roi (The Perfumed Court; Natural) Washington Tremlett Royal Heroes 1805 Kenzo L'Eau par Kenzo pour Femme Limited Edition Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason Solinotes Ambre