Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rosier Ardent Nez a Nez για γυναίκες και άνδρες

Rosier Ardent Nez a Nez για γυναίκες και άνδρες

Rosier Ardent Nez a Nez για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rosier Ardent από Nez a Nez είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karine Chevallier. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, κύμινο, πιπέρι και Κανέλα; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ρετσίνη.

Κάρδαμο κύμινο πιπέρι Κανέλα

τριαντάφυλλο

πατσουλί Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosier Ardent by Nez a Nez.

Rosier Ardent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nez a Nez Rosier Ardent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nez a Nez Rosier Ardent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosier Ardent by Nez a Nez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosier Ardent by Nez a Nez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Lolita Lempicka The Heart-Catcher Lancetti Lancetti Femme Christian Dior Dior Dior Carven Monsieur Carven Bijan Bijan Wicked Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Ayala Moriel Schizm Illume Happiology Sunshower O Boticario Sensuelle Essence Lancetti Madame