Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rosier Ardent Nez a Nez για γυναίκες και άνδρες

Rosier Ardent Nez a Nez για γυναίκες και άνδρες

Rosier Ardent Nez a Nez για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rosier Ardent από Nez a Nez είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karine Chevallier. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, κύμινο, πιπέρι και Κανέλα; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και ρετσίνη.

Κάρδαμο κύμινο πιπέρι Κανέλα

τριαντάφυλλο

πατσουλί Βέτιβερ Κέδρος της Βιρτζίνιας ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rosier Ardent by Nez a Nez.

Rosier Ardent Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nez a Nez Rosier Ardent fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nez a Nez Rosier Ardent, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rosier Ardent by Nez a Nez. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rosier Ardent by Nez a Nez αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Lancome Magie Noire Chanel Chance Eau de Toilette Sean John Unforgivable Women Black Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Macal Palma Scent of Dubrovnik The Different Company Sublime Balkiss Katie Price aka Jordan Stunning Atkinsons Euforia Auguste Esprit de Chine Lancetti Madame Parfums Namara Avant L'Amour