Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Baladin Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Baladin Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Baladin από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Baladin κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, εστραγκόν και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι δέρμα και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Μόσχος και στίραξ.

μέντα Περγαμόντο γκρειπ φρουτ εστραγκόν δεντρολίβανο

δέρμα Βέτιβερ

Βανίλια Μόσχος στίραξ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baladin by Nicolai Parfumeur Createur.

Baladin Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Baladin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Baladin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baladin by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baladin by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Pasha de Cartier Cafe Parfums Cafe-Cafe pour Homme Kenzo Kenzo Homme Fresh Calvin Klein CK One Summer 2007 Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone L`Erbolario Tea & Cedar Lobogal Naceo Rouge Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Corine de Farme Tabac Spirit Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation Rose en Bos Imithi