Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Balkis Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Balkis Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Balkis από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Balkis κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Βενζόη , Βανιλια, τριαντάφυλλο, Καφές, πιπέρι και βατόμουρο.

ίριδα Βενζόη Βανιλια τριαντάφυλλο Καφές πιπέρι βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balkis by Nicolai Parfumeur Createur.

Balkis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Balkis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Balkis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balkis by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balkis by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Betsey Johnson Betsey Johnson Jil Sander Style Pastels Blush Pink IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Bijan Bijan VIP Women Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Abercrombie & Fitch Wakely Lulu Guinness Fairytales Linari Angelo di Fiume Creed Ambre Cannelle La Perla Ruby Perlage Gres Caline Night Pamela Anderson Malibu Day