Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

καπνιστό
Balle de Match Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες Εικόνες

Balle de Match από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Balle de Match κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Το άρωμα περιέχει θυμίαμα, γκρειπ φρουτ, λάιμ, πιπέρι, νότες ξύλων, Μόσχος και ροζ πικροδάφνη.

θυμίαμα γκρειπ φρουτ λάιμ πιπέρι νότες ξύλων Μόσχος ροζ πικροδάφνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Balle de Match by Nicolai Parfumeur Createur.

Balle de Match Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Balle de Match by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Balle de Match by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Lancome Aroma Tonic Giorgio Armani Emporio Armani Lui Lacoste Booster Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Lush Karma Avon Just Play for Her Gant Gant Silver Azzaro Azzaro Aqua Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane O Boticario Ma Cherie Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver Erbario Toscano Agrumato di Costa