Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Carre d'As Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Carre d'As Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Carre d'As από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Carre d'As κυκλοφόρησε το έτος 1995. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, λάιμ, μέντα, καρπούζι και ανθη λεμονιας; οι μεσαίες νότες είναι Θυμάρι, κύμινο, καρυκεύματα, εστραγκόν και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, άχυρο και ταμπάκο.

Λεβάντα λάιμ μέντα καρπούζι ανθη λεμονιας

Θυμάρι κύμινο καρυκεύματα εστραγκόν φασκόμηλο

νότες ξύλων άχυρο ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Carre d'As by Nicolai Parfumeur Createur.

Carre d'As Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Carre d'As by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Carre d'As by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Tommy Hilfiger Freedom for Him Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Giorgio Beverly Hills Wings for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Acqua di Biella Bursch Halston Catalyst for Men L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Jardin de France Fougere Alain Delon Samourai 47 Lili Bermuda Navy Lili Bermuda 32 North Detaille Par 4