Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cedrat Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Cedrat Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Cedrat Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Cedrat Intense κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Kίτρο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι ροζ πιπέρι και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και νότες ξύλων.

λεμόνι Kίτρο πορτοκάλι

ροζ πιπέρι νότες μπαχαρικών

πατσουλί νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedrat Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Cedrat Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedrat Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedrat Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Versace Baby Blue Jeans Thierry Mugler Cologne Summer Flash Bond No 9 Eau de New York Benetton B. Clean Soft Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Jo Malone Lime Basil & Mandarin O Boticario Homme.com Lisa Hoffman French Clary Sage Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match