Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cococabana Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

καρύδα
τροπικό
τουμπερόζα

Cococabana από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Cococabana κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι και Καρύδα; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, φύλλο φοινικιάς, σπόρος Τόνκα και Βανιλια.

Νεράντζι Καρύδα

Υλάνγκ Υλάνγκ τουμπερόζα

Κέδρος της Βιρτζίνιας φύλλο φοινικιάς σπόρος Τόνκα Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cococabana by Nicolai Parfumeur Createur.

Cococabana Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cococabana fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cococabana, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cococabana by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cococabana by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007 Jacomo Aura for Women Tiffany Trueste Gres Cabotine Delight Victoria`s Secret Heavenly Kiss Avon Urban Flowers Tokyo Miya Shinma Sakura Eclectic Collections Possessed Calypso Christiane Celle Bellini O Boticario Ma Cherie Jeans Sage Machado Garnet Gianfranco Ferre In The Mood For Love Pure