Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Cologne Cedrat Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Cologne Cedrat από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Cologne Cedrat κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι και Kίτρο; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και πιπέρι; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

Εσπεριδοειδή Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι Kίτρο

Κέδρος της Βιρτζίνιας πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne Cedrat by Nicolai Parfumeur Createur.

Cologne Cedrat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cologne Cedrat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne Cedrat by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne Cedrat by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Calvin Klein CK One Summer 2006 Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Lacoste Booster Givenchy Les Parfums Mythiques - Monsieur de Givenchy Clean Clean Provence The Different Company Bergamote Sisley Sisley Eau de 3 JoAnne Bassett Versailles Acqua di Parma Essenza di Colonia Bath and Body Works Citron Antonio Miro Colonia