Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Cologne Sologne Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Cologne Sologne από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Cologne Sologne κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Το άρωμα περιέχει νερολί Τυνησίας, δεντρολίβανο, άνθη πορτοκαλιάς και Βενζόη.

νερολί Τυνησίας δεντρολίβανο άνθη πορτοκαλιάς Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne Sologne by Nicolai Parfumeur Createur.

Cologne Sologne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Cologne Sologne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne Sologne by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne Sologne by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Gianfranco Ferre Gieffeffe Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Cerruti Image Woman Moschino Friends Men Agatha Ruiz de la Prada Lio Cereus Cereus No.4 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Anbar Hermes Eau de Pamplemousse Rose Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Henri Bendel Persian Lime & Pepper Bourjois Masculine Evasion