Σχεδιαστές » N-Q » Κιτρο Γκουρμε « Ομάδες

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Eau Exotique Eau Fraiche Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

τροπικό

Eau Exotique Eau Fraiche από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Κιτρο Γκουρμε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau Exotique Eau Fraiche κυκλοφόρησε το έτος 2005. Το άρωμα περιέχει λάιμ, Πετιτ γκρέιν, μπουμπούκια σταφίδας, Μάνγκο, γιασεμί, Βέτιβερ, πατσουλί, Κέδρος, Μόσχος και πορτοκάλι.

λάιμ Πετιτ γκρέιν μπουμπούκια σταφίδας Μάνγκο γιασεμί Βέτιβερ πατσουλί Κέδρος Μόσχος πορτοκάλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau Exotique Eau Fraiche Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eau Exotique Eau Fraiche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Exotique Eau Fraiche by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Κιτρο Γκουρμε
L`Occitane en Provence Miel & Citron (Honey & Lemon) Histoires de Parfums 1873 Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Tartine et Chocolat Ptisenbon Lemon Pie Lollia Always Arrogance Arrogance Mix Muschio Blanco, Mela Smell Bent Blimey, Limey! DSH Perfumes Vanille Profumi di Pantelleria Jailia Akon Konvict Femme Black Phoenix Alchemy Lab ASP Viper Snake Oil Yves Rocher Fruits de Noel Orange & Amande