Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau Turquoise Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Eau Turquoise Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

τροπικό

Eau Turquoise από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau Turquoise κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, λάιμ και Μάνγκο; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο Τουρκίας, πιπέρι Μαδαγασκάρης και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος του Τέξας και Oσμανθός.

Βερίκοκο λάιμ Μάνγκο

τριαντάφυλλο Τουρκίας πιπέρι Μαδαγασκάρης Κάρδαμο

πατσουλί Κέδρος  του Τέξας Oσμανθός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Turquoise by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau Turquoise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Turquoise by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Turquoise by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger True Star Christian Dior Lily Dior Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Guerlain Cherry Blossom Fruity Kenzo Ca Sent Beau Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Jacadi Jacadi Mademoiselle Halston Unbound Perfumer`s Workshop Samba Kiss Me Ralph Lauren Summer Romance Police Police Passion Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Woman