Σχεδιαστές » N-Q » Λουλούδενιο Αλδεϋδης « Ομάδες

Eau d`Ete Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Eau d`Ete Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Eau d`Ete από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Λουλούδενιο Αλδεϋδης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau d`Ete κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λάιμ, πορτοκάλι και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κανέλα και Λουλούδια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βενζόη.

γκρειπ φρουτ λάιμ πορτοκάλι Εσπεριδοειδή

γιασεμί Κανέλα Λουλούδια

Μόσχος Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau d`Ete by Nicolai Parfumeur Createur.

Eau d`Ete Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eau d`Ete, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau d`Ete by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau d`Ete by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Λουλούδενιο Αλδεϋδης
Estée Lauder Pure White Linen Priscilla Presley Moments Maurer & Wirtz Nonchalance Rochas Madame Rochas S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme E. Coudray Musc Et Freesia Opus Oils Burlesque: Kitten Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005 Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Toilette Naj-Oleari Naj-Oleari Anne Klein Anne Klein Jeanne Arthes Cassandra