Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eclipse Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Eclipse Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο

Eclipse από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός, Γλυκάνισο και πιπέρι μαύρο; η μεσαία νότα είναι κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός και λευκός μόσχος.

Βασιλικός Γλυκάνισο πιπέρι μαύρο

κρίνο της κοιλάδας

βρύα δριός λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eclipse by Nicolai Parfumeur Createur.

Eclipse Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eclipse fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Eclipse, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eclipse by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eclipse by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Estée Lauder Beautiful Sheer Annick Goutal Eau de Camille Alfred Sung Sha Avon Surreal Garden Benetton B. Clean Energy Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Molyneux Modern Quartz Gabriela Sabatini Wild Wind Annick Goutal Des Lys Oriflame Solliden for Her Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille