Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Fig Tea Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Fig Tea Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

bitter

Fig Tea από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Fig Tea κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Σύκο, Oσμανθός και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι μάτε, κόλιανδρος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ και Κεχριμπάρι.

Σύκο Oσμανθός Αρτεμισία

μάτε κόλιανδρος γιασεμί

ξύλο γκουαϊακ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur.

Fig Tea Σχόλια Αρωμάτων

Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fig Tea by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Escada Sexy Graffiti Torrente My Torrente Clinique Clinique Happy In Bloom Eau Jeune Bleu Azur Carla Fracci Odette Oxbow Hawaiian Fantasy Daisy Fuentes Dianoche Passion Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic Oriflame The Babes Sweet Peach Xerjoff Lua Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa