Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Jardin Secret Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Jardin Secret Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

τουμπερόζα

Jardin Secret από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Jardin Secret κυκλοφόρησε το έτος 1990. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, Βερίκοκο και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

μανταρίνι Βερίκοκο κασσία

γιασεμί τουμπερόζα τριαντάφυλλο

πατσουλί δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Jardin Secret by Nicolai Parfumeur Createur.

Jardin Secret Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Jardin Secret by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Jardin Secret by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Yohji Yamamoto Yohji Essential Gucci Gucci No 3 Guerlain Rose Barbare Lolita Lempicka The Heart-Catcher Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Georges Stahl Elle d`Elissa Sage Machado Moonstone Atkinsons Euforia Gosh KAOS Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense