Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

καρύδα
τουμπερόζα
Juste un rêve Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες Εικόνες

Juste un rêve από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Καρύδα και Βερίκοκο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βανιλια.

Καρύδα Βερίκοκο

γιασεμί τουμπερόζα

σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Juste un rêve by Nicolai Parfumeur Createur.

Juste un rêve Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Juste un rêve by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Juste un rêve by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Tous Touch Lolita Lempicka Fleur Defendue Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Juicy Couture Viva la Juicy Oriflame Dancing Lady Victoria`s Secret Sweet Daydream So...? So...? Sinful April Aromatics Heart Chakra Oil Puma Animagical Woman La Maison de la Vanille Vanahe Smell Bent Prairie Nymph