Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

L`Eau Chic Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

L`Eau Chic από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L`Eau Chic κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι πελαργόνιο, μέντα, Λεβάντα και Γεράνι μπουρμπόν; οι μεσαίες νότες είναι ρίζα ίρις, κόκκινη πιπεριά, Χαμομήλι, ίριδα και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

πελαργόνιο μέντα Λεβάντα Γεράνι μπουρμπόν

ρίζα ίρις κόκκινη πιπεριά Χαμομήλι ίριδα γαρίφαλο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau Chic by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau Chic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Chic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Chic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau Chic by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau Chic by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hugo Boss Hugo Energise Avon Wish of Peace Banana Republic Cordovan Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Men Floris Elite Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Czech & Speake No 88 Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Caswell Massey Greenbriar Oriflame Midsummer Man Adidas Adidas Moves Pulse Him Smell Bent The Bi-Polar Express