Σχεδιαστές » N-Q » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

L`Eau Mixte Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

L`Eau Mixte Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

L`Eau Mixte από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L`Eau Mixte κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λεμόνι Ιταλίας, Περγαμόντο, μέντα και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο και νότες μπαχαρικών; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, βρύα δριός και Βέτιβερ.

γκρειπ φρουτ λεμόνι Ιταλίας Περγαμόντο μέντα κασσία

γιασεμί τριαντάφυλλο νότες μπαχαρικών

Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau Mixte by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau Mixte Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau Mixte by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau Mixte by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Aqaba Jewels of Blu Elizabeth Arden Green Tea Summer Halston Unbound Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Gilles Cantuel Flowers Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Acqua di Stresa Fiori di Stresa S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Red So...? So...? Eternal Corine de Farme Hannah Montana Victoria`s Secret Lost in Fantasy