Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

L`Eau à la Folie Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

L`Eau à la Folie από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L`Eau à la Folie κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Μοχίτο, τζίντζερ, Λουλούδια και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, νότες πρασίνου και Νότες φρούτων; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Μοχίτο τζίντζερ Λουλούδια Εσπεριδοειδή

γιασεμί νότες πρασίνου Νότες φρούτων

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur.

L`Eau à la Folie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur L`Eau à la Folie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau à la Folie by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Princesse Marina De Bourbon LYS L`Occitane en Provence Eau d'Azur Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Aramis New West for Her Guerlain Liu Masaki Matsushima Mintea Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Boadicea the Victorious Magnificent Yves Rocher Ode a la Vie La Bouquetiere La Narratrice