Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Temps d'une Fête Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Le Temps d'une Fête Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Le Temps d'une Fête από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Le Temps d'une Fête κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο και οποπονάξ; οι μεσαίες νότες είναι νάρκισσος και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, σανδαλόξυλο, πατσουλί και νότες ξύλων.

γάλβανο οποπονάξ

νάρκισσος γιασεμί

βρύα δριός σανδαλόξυλο πατσουλί νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Temps d'une Fête by Nicolai Parfumeur Createur.

Le Temps d'une Fête Σχόλια Αρωμάτων

Le Temps d'une Fête by Nicolai Parfumeur Createur 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Le Temps d'une Fête, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Temps d'une Fête by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Temps d'une Fête by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chloe Chloe Innocence Versace Versace Essence Exciting L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Gucci Gucci Rush Summer Yves Rocher Naturelle L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Burberry Burberry Summer for Women 2010 D.S. & Durga Cowgirl Grass Hugh Parsons 99 Regent Street Project D by Dannii and Tabitha Dawn Jean Patou Vacances Jeanne Arthes Boum Muscat