Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Maharadjah Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Maharadjah Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

κανέλα
Maharadjah Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες Εικόνες

Maharadjah από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι μέντα και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γαρύφαλλο, Κανέλα και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και Βανιλια.

μέντα κόλιανδρος

Λεβάντα Γαρύφαλλο Κανέλα γαρίφαλο

πατσουλί σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maharadjah by Nicolai Parfumeur Createur.

Maharadjah Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maharadjah by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maharadjah by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Tomorrow Puma Flowing Escada Escada Margaretha Ley Viktor&Rolf Flowerbomb Paloma Picasso Tentations Corday Toujours Moi Aubusson Perlissima d`Aubusson Romea D`Ameor The Great Empresses of Japan Houbigant Lutece Kat Von D Sinner Ayala Moriel Hanami Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle