Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Maharanih Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Maharanih Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

κανέλα
Maharanih Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες Εικόνες

Maharanih από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Σανγκουίνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Γαρύφαλλο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και μοσχογαλιά.

πορτοκάλι Σανγκουίνι

τριαντάφυλλο Γαρύφαλλο Κανέλα

πατσουλί σανδαλόξυλο μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maharanih by Nicolai Parfumeur Createur.

Maharanih Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Maharanih fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Maharanih, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maharanih by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maharanih by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Cacharel Nemo Annayake Miyako Valentino V pour Homme Elizabeth Taylor Passion for Men Avon Derek Jeter Driven Black Givenchy Pi Metallic Collector Loewe Solo Loewe Eau de Cologne Intense Parfumerie Generale PG10 Aomassai Montblanc Individuel Burberry Burberrys Montale Louban