Σχεδιαστές » N-Q » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Maharanih Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Maharanih Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

κανέλα

Maharanih Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Maharanih Intense κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Κανέλα και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και μοσχογαλή συνθετική.

πορτοκάλι Νεράντζι

Γαρύφαλλο Κανέλα τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί μοσχογαλή συνθετική

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Maharanih Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Maharanih Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Maharanih Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Maharanih Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Tresor Jacomo Paradox Green Jette Joop Dark Sapphire Dana Heaven Sent Dana Lutece Dana White Chantilly Tocca Brigitte Marilyn Miglin Divine Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Filles des Iles Floral Sensuel Schiaparelli Zut Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan