Σχεδιαστές » N-Q » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Mimosaique Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Mimosaique Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Mimosaique από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mimosaique κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Το άρωμα περιέχει γιασεμί, μιμόζα, νότες πρασίνου, Γλυκάνισο και ρίζωμα ίρις.

γιασεμί μιμόζα νότες πρασίνου Γλυκάνισο ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mimosaique by Nicolai Parfumeur Createur.

Mimosaique Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Mimosaique, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mimosaique by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mimosaique by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Chanel Chanel N°19 Cartier So Pretty Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Avon Surreal Garden L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Jesus Del Pozo Esencia de Duende Tartine et Chocolat Ptisenbon Gres Folie Douce Lulu Guinness Lulu Guinness Bella Bellissima Perfect Day Rasasi Ruh Al Teeb Avon Today Tomorrow Always Diamond