Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

New York Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

New York Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

New York από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. New York κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, γαρίφαλο, Λεβάντα και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Θυμάρι, Κανέλα, πιπέρι, πάπρικα, πατσουλί και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και δέρμα.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι γαρίφαλο Λεβάντα νότες πρασίνου

Θυμάρι Κανέλα πιπέρι πάπρικα πατσουλί Κέδρος

Κεχριμπάρι Βανίλια δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about New York by Nicolai Parfumeur Createur.

New York Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur New York fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur New York, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει New York by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για New York by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Christian Lacroix Tumulte pour Homme L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Acqua di Biella Ca' Luna Esprit Dynamic Life for Him Montblanc Starwalker Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Dianne Brill Cosmetics Dianne Brill Bois 1920 Come la Luna Louis Feraud Nuit des Sens Mazzolari Patchouli Bath House Spanish Fig and Nutmeg