Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

New York Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. New York Intense κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, λεμόνι Σικελίας, γαρίφαλο, Θυμάρι, Κανέλα, πιπέρι μαύρο, πιπεριά τσίλι, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο λεμόνι Σικελίας γαρίφαλο Θυμάρι Κανέλα πιπέρι μαύρο πιπεριά τσίλι βρύα δριός Βέτιβερ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

New York Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur New York Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Versace Versus Time for Action Parah Parah Man Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Etat Libre d`Orange Tom of Finland Olivier Durbano Jade Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette CB I Hate Perfume Revelation Cale Fragranze d’Autore Mistero Express Honor Smell Bent Bewitched, Bothered & Bewilderness