Σχεδιαστές » N-Q » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

New York Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

New York Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. New York Intense κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, λεμόνι Σικελίας, γαρίφαλο, Θυμάρι, Κανέλα, πιπέρι μαύρο, πιπεριά τσίλι, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο λεμόνι Σικελίας γαρίφαλο Θυμάρι Κανέλα πιπέρι μαύρο πιπεριά τσίλι βρύα δριός Βέτιβερ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

New York Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur New York Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur New York Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για New York Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Otto Kern Cycle Alfred Dunhill X-Centric Hollister Jake Sinfonia di Note Bouquet de Bois Profumi del Forte By Night Black Germaine Monteil Royal Secret for Men Victoria`s Secret Very Sexy Dare Calvin Klein CK Free Smell Bent Brussels Sprouted Donna Karan DKNY Men 2009 Roger & Gallet Open D.S. & Durga Royal Purpure