Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Nicolaï Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Nicolaï Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Nicolaï Pour Homme από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βενζόη και ταμπάκο.

γάλβανο μέντα

Λεβάντα γιασεμί Γεράνι

λάβδανο Γαλλίας δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βενζόη ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Nicolaï Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Creed Original Santal Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Dolce&Gabbana By FCUK FCUK Him Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Airness Musk Instinct Bensimon Cologne Bensimon 1993 Sonoma Scent Studio Winter Woods Byredo Bal d'Afrique DSH Perfumes Oude Arabique Azzaro Azzaro Duo Men Smell Bent Sexy Turtleneck