Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Nicolaï Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Nicolaï Pour Homme Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Nicolaï Pour Homme από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γάλβανο και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, γιασεμί και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι, Βενζόη και ταμπάκο.

γάλβανο μέντα

Λεβάντα γιασεμί Γεράνι

λάβδανο Γαλλίας δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι Βενζόη ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Nicolaï Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nicolaï Pour Homme by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Obsession Night for Men Al-Rehab Nafees Versace Versus Uomo Tann Rokka Aki Gap White Amber No.541 L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Manuel Canovas Ballade Verte Le Labo Oud 27 Amouage Amouage Epic Man Atelier Cologne Bois Blonds SoOud Kanz Laura Mercier Minuit Enchante