Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Number One Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Number One Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

τουμπερόζα

Number One από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Number One κυκλοφόρησε το έτος 1989. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Ταγκέτες, γάλβανο και; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς, Υλάνγκ Υλάνγκ, τριαντάφυλλο και κασσία; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, βρύα δριός και Κεχριμπάρι.

Ταγκέτες γάλβανο

γιασεμί τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο κασσία

σανδαλόξυλο βρύα δριός Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Number One by Nicolai Parfumeur Createur.

Number One Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Number One fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Number One, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Number One by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Number One by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Caroll Caroll de Caroll Balenciaga Michelle Gres Cabotine Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Barneys New York Route du The Krigler Dolce Tuberose Skeem Sweet Pea and Vanilla Farmacia SS. Annunziata Regina