Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Odalisque Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Odalisque Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Odalisque από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Odalisque κυκλοφόρησε το έτος 1989. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, μανταρίνι και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας, γιασεμί, ρίζωμα ίρις και βρύα δριός; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Περγαμόντο μανταρίνι Εσπεριδοειδή

κρίνο της κοιλάδας γιασεμί ρίζωμα ίρις βρύα δριός

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Odalisque by Nicolai Parfumeur Createur.

Odalisque Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Odalisque fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Odalisque, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Odalisque by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Odalisque by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Davidoff Echo Women Summer Fizz Alfred Sung Sung Day Mist Elizabeth Taylor Black Pearls L`Erbolario Magnolia Guerlain Secret Intention La Perla J`Aime Les Fleurs Arrogance Arrogance pour Femme Brooks Brothers New York for Ladies Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Smell Bent Bollywood or Bust