Σχεδιαστές » N-Q » « Ομάδες

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Patchouli Homme Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Patchouli Homme από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα άρωμα για άνδρες. Patchouli Homme κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Λεβάντα, Γεράνι και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, πατσουλί και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, δέρμα, θυμίαμα και άχυρο.

πορτοκάλι Λεβάντα Γεράνι Κανέλα

τριαντάφυλλο πατσουλί σανδαλόξυλο

Κεχριμπάρι δέρμα θυμίαμα άχυρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur.

Patchouli Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouli Homme by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Roger & Gallet Eau de Gingembre Profumum Roma Dulcis in Fundo Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Zirh Zirh Kenneth Cole Reaction T-Shirt Keiko Mecheri Bois de Santal Nina Ricci Fille d`Eve Victorio & Lucchino Hombre Jean Patou Que sais je? Yves Rocher Mure Sauvage Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses