Σχεδιαστές » N-Q » Συπρε « Ομάδες

Patchouli Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Patchouli Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Patchouli Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, Γεράνι και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα Κεϋλάνης, τριαντάφυλλο και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

Λεβάντα Γεράνι πορτοκάλι

Κανέλα  Κεϋλάνης τριαντάφυλλο πατσουλί

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Patchouli Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Patchouli Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Patchouli Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Patchouli Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Patchouli Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Tom Ford Noir de Noir Jean Couturier Coriandre Mark Buxton English Breakfast Coty Chypre Gucci Gucci Pour Homme Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Fragonard VRAI Anucci Anucci Men Gianfranco Ferre GFF Uomo Escentric Molecules Escentric 03 Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica