Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Rose Oud Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Rose Oud από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Rose Oud κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο, Αρτεμισία και Oσμανθός; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Ουντ, πατσουλί, σανδαλόξυλο, Βανίλια, Μόσχος, Καστορέουμ και Κεχριμπάρι.

βατόμουρο Αρτεμισία Oσμανθός

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Ουντ πατσουλί σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος Καστορέουμ Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur.

Rose Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Rose Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Oud by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Oriental Davidoff Zino Davidoff Nikos Nikos Al-Rehab Naseem Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Guerlain Habit de Metal Cattier Eau Boisee Matthew Williamson Incense Annick Goutal Sables Sonoma Scent Studio Winter Woods Byredo Bal d'Afrique M. Micallef Patchouli