Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose Pivoine Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Rose Pivoine Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Rose Pivoine από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Η νότα κορυφής είναι κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο, Γεράνι και Χαμομήλι; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

κόκκινα μούρα

τριαντάφυλλο Γεράνι Χαμομήλι

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose Pivoine by Nicolai Parfumeur Createur.

Rose Pivoine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose Pivoine by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose Pivoine by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Rose Essentielle Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Versace Metal Jeans Women Adidas Energy Game Creed 2000 Fleurs Caron Muguet du Bonheur Sarah Horowitz Parfums Perfect Tuberose Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Caswell Massey Freesia Fragonard Premier Peche