Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sacrebleu Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Sacrebleu Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Sacrebleu από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sacrebleu κυκλοφόρησε το έτος 1993. Sacrebleu έχει δημιουργηθεί από Patricia de Nicolai και Francois Robert. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Φρούτα και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, τουμπερόζα, γιασεμί και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Ολίβανο, νότες ξύλων, Βανίλια, πατσουλί, σανδαλόξυλο, βάλσαμο από το Περού και σπόρος Τόνκα.

Μανταριν ορανζ Φρούτα κόκκινα μούρα

Γαρύφαλλο τουμπερόζα γιασεμί Κανέλα

Ολίβανο νότες  ξύλων Βανίλια πατσουλί σανδαλόξυλο βάλσαμο από το  Περού σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sacrebleu by Nicolai Parfumeur Createur.

Sacrebleu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sacrebleu by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sacrebleu by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Escada Loving Bouquet Victoria`s Secret Mood Yearn Nicolai Parfumeur Createur Number One Lancome Cyclades Bath and Body Works Magnolia Blossom S.T. Dupont Orazuli Creed Love in Black Jardin de France Lavande Miya Shinma Hana Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Revlon Pink Happiness Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style