Σχεδιαστές » N-Q » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Vanille Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

Vanille Intense Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Vanille Intense από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vanille Intense κυκλοφόρησε το έτος 1993. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι Βανίλια, Κανέλα και αθάνατο; η νότα της βάσης είναι Κεχριμπάρι.

πορτοκάλι άνθη πορτοκαλιάς

Βανίλια Κανέλα αθάνατο

Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur.

Vanille Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Intense by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Ayala Moriel Sahleb Montale Chocolate Greedy Coppeneur Eau de Cacao I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Deborah Be Gourmand - Bon Bon Jette Joop By Night Jette Pilar & Lucy The Exact Friction of Stars Serge Lutens Un Bois Vanille Social Creatures Frankfurt Kitchen Kenzo 5:40 PM in Madagascar Payard Pistachio Ganache Esteban Baume Tolu