Σχεδιαστές » N-Q » Λουλουδενιο « Ομάδες

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες

Vanille Tonka Nicolai Parfumeur Createur για γυναίκες Εικόνες

Vanille Tonka από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός, Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, πιπέρι μαύρο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι θυμίαμα, Βανιλια και σπόρος Τόνκα.

Βασιλικός Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Γαρύφαλλο άνθος πορτοκαλιού Αφρικής πιπέρι μαύρο Κανέλα

θυμίαμα Βανιλια σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille Tonka by Nicolai Parfumeur Createur.

Vanille Tonka Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vanille Tonka, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille Tonka by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille Tonka by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Romeo Gigli Romeo di Romeo Gigli Elizabeth Taylor Gardenia Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena L`Erbolario Mimosa Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Payot Pavlova Morgane le Fay Blue Chloe Eau de Fleurs Neroli Yardley Heritage Collection: Hyacinth Roger Vivier La Rose Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music