Σχεδιαστές » N-Q » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Vetyver Nicolai Parfumeur Createur για άνδρες

Vetyver από Nicolai Parfumeur Createur είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Patricia de Nicolai. Το άρωμα περιέχει Βέτιβερ, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κόλιανδρος, σπόρος Τόνκα, κύμινο και πιπέρι.

Βέτιβερ γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κόλιανδρος σπόρος Τόνκα κύμινο πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vetyver by Nicolai Parfumeur Createur.

Vetyver Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vetyver fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Nicolai Parfumeur Createur Vetyver, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vetyver by Nicolai Parfumeur Createur. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vetyver by Nicolai Parfumeur Createur αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Annayake Undo pour Homme Cacharel Amor pour Homme Gucci Gucci Rush for Men By Kilian Straight to Heaven Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Andy Warhol Pop pour Homme Vero Profumo onda Jack Black Jack Black Signature O Boticario Malbec Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Montale Aoud Safran Aramis Impeccable